iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Valitsus tahab aktsiiside seljas mõne aastaga euroni ratsutada

Valitsus tahab aktsiiside seljas mõne aastaga euroni ratsutada

Rubriik: Postimees

Hindrek Riikoja ja Andrus Karnau kirjutavad Postimehes, et rahandusminister Ivari Padar ennustab aktsiiside äkktõusu toel tulevaks aastaks kuni seitsme protsendini küündivat inflatsiooni, edaspidi peaks pidurduv hinnatõus euro Eestile käega katsutavasse kaugusse tooma. Kui alkoholi- ja tubakaaktsiisi plaanitust kiiremast tõusust on poolteist kuud ametis olnud valitsus kogu aeg rääkinud, siis eelmisel nädalal tuldi avalikkuse ette teatega elektri- ja gaasiaktsiisi sisseseadmisest. Ligi kuuesendine elektriaktsiis peaks jõustuma juba tuleval aastal.

Valitsusel on aktsiisitõusuga lausa nii kiire, et juba täna kogunetakse erakorralisele istungile, mille otsusega plaan riigikokku saadetakse. Viimane võimalus anda eelnõu riigikogule enne suvepuhkust on ülehomme kell kümme.Maksumäärade kergitamisega loodetakse lüüa kaks kärbest ühe hoobiga – ühest küljest annavad need hädavajalikku lisa riigieelarvesse, kuhu on koalitsioonilepingu täitmiseks hädasti raha vaja.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/150507/esileht/majandus/260659.phpLoe sarnasel teemal ka rahandusminister Ivari Padari kommentaari "Eliga liitudes võetud kohustused saavad täidetud": http://www.postimees.ee/150507/esileht/majandus/260660.phpja Padari arvamust "Tulumaksu vähem, aktsiise enam": http://www.postimees.ee/150507/esileht/arvamus/260668_1.phpning Postimehe juhtkirja "Mahavaikitud maks": http://www.postimees.ee/150507/esileht/arvamus/260671.phpSamal teemal saab Eesti Päevalehest lugeda intervjuud Ivari Padariga: aktsiisitõus teeb tuleva aasta tarbijatele raskeks: http://epl.ee/uudised/385807Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus