iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Valitsus pressib töötukassale peale maksemäära tõusu

Valitsus pressib töötukassale peale maksemäära tõusu

Rubriik: Äripäev

Kadrin Karner kirjutab Äripäevas, et valitsus nõuab töötukassalt uusi töötuskindlustusmakse määrasid novembri keskpaigaks, töötukassa nõukogu esimehe Harri Taliga sõnul ta neid ei saa.

"Ei tohiks olla liiga optimistlik ja vaadata roosade prillidega," ütles eilsel pressikonverentsil peaminister Andrus Ansip, kes saatis Eesti Töötukassa töötuskindlustusmakse määrad tagasi ning nõuab uute esitamist. "Ma eeldan, et töötukassa nõukogu suhtub vastutustundlikult nõukogule antud ülesannetesse ega ela illusioonides. Ei ela pimedas usus, et tööpuudus Eestis jääb igaveseks 4 protsendi juurde," lootis Ansip, et töötukassa uued määrad esitab. Töötukassa nõukogu esimehe Harri Taliga jaoks on asi selge ja valitsus oma tahtmist töötuskindlustusmakse määrasid tõsta ei saa.

"Töötukassa nõukogu otsus maksemäärade ettepaneku kohta on tehtud. Valitsus saab kas nõustuda või tagasi lükata. Kui lükkab tagasi, jäävad kehtima need määrad, mis praegu on," ütles Taliga. "See on teema, mida ei ole üldse arutatud.

Meil on kokkulepe, et need asjad juhtuvad 2010," lisas Taliga, kelle sõnul kuus kuud varem jõustatav töölepinguseadus on vaid poliitikute soov ja tahe, mitte kokkulepe. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4121/uud_uudidx_412115.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus