iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Valitsus arutas üleliigse laovaru tasu seaduse muutmist

Valitsus arutas üleliigse laovaru tasu seaduse muutmist

Rubriik: Postimees

Postimees online kirjutab üleliigse laovaru tasu seaduse muutmise arutamisest valitsuskabinetis. Tulenevalt riigikohtu 5. oktoobri otsusest leiab valitsuskabinet, et seadusemuudatustes tuleb arvesse võtta täiendavaid asjaolusid, mis põhjustasid üleliigseid laovarusid.

Sellest seisukohast tulenevalt tehti ettepanek viia üleliigse laovaru tasu seadusesse mitmed parandused, teatas põllumajandusministeerium. Täiendavaid asjaolusid üleliigse laovaru tekkimise kohta võivad esitada need ettevõtjad, kellega riigil olid riigikohtu otsuse päeval 5.

oktoobril kohtuprotsessid pooleli ja kelle suhtes seega puudus jõustunud kohtulahend. Nende esitatud täiendavad asjaolud võivad sisaldada andmeid põllumajandustoote tootmis-, töötlemis- või müügimahu kasvu kohta nii enne kui pärast liitumist Euroopa Liiduga. Arvesse võetakse üksnes Eesti turul toimunud müügimahu kasvu. Ettepanek on, et seadus jõustuks tagasiulatuvalt 15.

maist 2004. See tähendab, et eelnimetatud ettevõtjatel ei tule esitada uut deklaratsiooni, vaid lisada täiendavad andmed juba esitatud dokumendile. Loe: http://www.postimees.ee/031106/esileht/siseuudised/226819.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus