iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Välisminister Urmas Paet allkirjastas Eesti ja Jersey topeltmaksustamise vältimise lepingu

Välisminister Urmas Paet allkirjastas Eesti ja Jersey topeltmaksustamise vältimise lepingu

Rubriik: EML

Välisminister Urmas Paet kirjutas täna Londonis koos Jersey saare asepeaministri ning rahandus- ja varustusministri Philip Ozoufiga alla Eesti ja Jersey vahelisele tulumaksudega topeltmaksustamise vältimise ning maksudest hoidumise tõkestamise lepingu.

„Euroopa kaubanduspiirkonda kuuluva Jersey saare majandus põhineb peamiselt finantsteenustel, turismil ja e-kaubandusel ning põllumajandusel. Topeltmaksustamise vältimise leping suurendab koostöövõimalusi ka Eesti ja Jersey ettevõtete vahel,” ütles Paet. „Oluline on ka see, et lepingu allkirjastamine annab võimaluse vahetada maksualast teavet,“ lisas ta. Topeltmaksustamise vältimise lepingute eesmärk on soodustada investeeringuid, tagada isikute võrdne kohtlemine ning kõrvaldada topeltmaksustamine, mis võib tekkida kahe riigi seaduste koosmõju tulemusena.

Topeltmaksustamise vältimise lepinguid sõlmitakse eelkõige maksutulu jagamiseks kahe riigi vahel ja selleks, et kodanikud ei peaks maksma sama tulu pealt makse kahes riigis. Samuti aitab leping luua lisavõimalusi maksupettuste tõkestamiseks. Eesti on sõlminud topeltmaksustamise vältimise lepingu üle 40 riigiga. Viimati sõlmiti topeltmaksustamise vältimise leping Lõuna-Koreaga.

Välisminister Urmas Paet õnnitles täna ka Londoni Eesti Maja kauaaegset vastutavat sekretäri ja praegust juhatuse liiget Tiit Reigot 100. sünnipäeva puhul. Tiit Reigo on 2001. aastal saanud presidendilt Valgetähe V klassi teenetemärgi kui riigiametnik ja eestluse hoidja Londonis.Välisministeeriumi pressiteade: http://www.vm.ee/?q=node/10451Vt ka infot kõikide maksulepingute kohta: http://www.fin.ee/index.php?id=81502Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus