iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

„Valetamise ja hämamisega Eestit paremaks ei tee.“ Joogitootjad on valitsuse peale tulivihased

„Valetamise ja hämamisega Eestit paremaks ei tee.“ Joogitootjad on valitsuse peale tulivihased

Rubriik: Delfi

Samal ajal kui valitsus kiitis heaks magusa joogi maksu seaduseelnõu, moodustasid joogitootjad ühisrinde ning hakkasid sotsiaalministeeriumi ja valitsuse pihta sõnatuld andma. Ajakirjanike ees tagasi end ei hoitud: ministeeriumit süüdistati nii valetamises, hämamises kui ka teadlikus avalikkuse eksitamises.

„Tahaksin minister Sikkutile ja peaminister Kallasele öelda, et valetades ja hämades võib asju läbi suruda, aga valetades ja hämades Eesti riiki paremaks ei tee. Ma loodan, et nad mõtlevad sellele, mida nad Eesti asjaajamise kultuuriga teevad, kui nad tuimalt valetades asju läbi üritavad suruda,“ ütles A. Le Coqi juht Jaanus Vihand täna toiduliidu meediahommikul.

Ka toiduliidu juhataja Sirje Potisepp ei hoidnud end tagasi. „Eelnõu on täis valeandmeid ja vigu, viidatakse uuringutele, mis tänaseks on juba tühistatud. Valede abil ühe maksu läbisurumine on häbiväärne ja tugevdab vaid usaldamatust valitsuse suhtes,“ rõhutas ta.

Loe lähemalt:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120284721/valetamise-ja-hamamisega-eestit-paremaks-ei-tee-joogitootjad-on-valitsuse-peale-tulivihased

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus