iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Väino Linde: privileege ei maksa kuritarvitada

Väino Linde: privileege ei maksa kuritarvitada

Rubriik: Postimees

Kai Kalamees kirjutab Postimehes, et ühiskonnas laia vastukaja tekitanud Riigikogu liikme staatuse seaduse kinnitamise eel koputas reformierakondlane Väino Linde kolleegide südametunnistusele, kutsudes neid suhtuma kuluhüvitistesse vastutustundlikult.

Teatava kompensatsioonina selle eest, et 79 hääle toel vastu võetud seadus ei päästa riigikogu liikmeid tšekkide esitamisest, kinkisid saadikud endale juurde ühe kuu kuluhüvitise. Vormiliselt tähendab see loobumist korralisest puhkusest. Senini oli saadikutel õigus saada hüvitist 11 kuu eest. Ainsa saadikuna raputas riigikogule tuhka pähe sotsiaaldemokraat Mark Soosaar, kelle väitel ei kuulanud parlament päris hästi rahva ja parteide realiikmete häält.

«Vaadakem ikkagi peeglisse, mingem vaikselt nurka ja mõelgem,» sõnas Soosaar. «Kutsun üles mõtlema truudusevandele, vajadusele olla ustav põhiseaduslikule korrale ja mitte järele andma kiusatustele, mis meid kõiki 101 siin saalis kiusavad.» Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/150607/esileht/siseuudised/266515.php Loe ka: „Riigikogu kuluhüvitiste teema ajakirjanduses“ Loe ka: „Riigikogu kuluhüvitiste teema kajastus raadios ja teles“ Loe EML pressiteadet: „Kavandatav Riigikogu liikmete uus kuluhüvitiste kord tuleb laiendada kõikidele maksumaksjatele“ Vaata EML pöördumist Riigikogu poole

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus