iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Vaher: kuni Keskerakond on Tallinnas võimul, pole maamaksu kaotamist loota

Vaher: kuni Keskerakond on Tallinnas võimul, pole maamaksu kaotamist loota

Rubriik: Muud

Simo Meinert kirjutab Kalev.ee uudisteportaalis, et Eesti Omanike Keskliit (EOKL) algatas kaks nädalat tagasi internetis maamaksu kaotamise kampaania lootuses, et parlament hakkab ükskord kodude maksustamist arutama. Praeguseks on kogutud juba 7500 allkirja.

EOKLi koduleheküljel www.omanikud.ee seisab, et tänavu tõusis maamaks Tallinnas 2,5 korda ja lähiajal tõuseb maamaks üle Eesti kuni 7 korda. Maamaks ei ähvarda ainult majaomanikke, vaid tulevikus on ohus ka korteriomanikud, kelle kodude plaanitav maksustamine muutub arvestatavaks kuluks. EOKLi juhatusse kuulub 13 liiget, kellest 8 kuulub Isamaa ja Respublica Liitu (IRL), nende seas ka Riigikogu liikmed Ken Marti Vaher ja Urmas Reinsalu.

IRLi juhtpoliitik Ken Marti Vaher ütles kalev.ee uudisteportaalile, et teeb endast kõik oleneva, et allkirjade kogumiskampaaniale järgneks ka parlamendis seaduslik initsiatiiv. „EOKL on huvigrupp, kes kaitseb koduomanike huve. Me näiteks pöördusime õiguskantsleri poole palvega, et vaadataks üle, kas tallinlaste omandile juba ei ole peale pandud liigset koormust. Aga EOKL ei saa algatada seadusandlikke muudatusi, selleks on vaja poliitiliste erakondade tuge.

IRL toetab igati kodude maamaksust vabastamist,“ rõhutas Vaher. Loe täpsemalt: http://www.kalev.ee/est/tallinn/?news=933304 Loe ka: „Avaldati tüüpkaebus maamaksuteadete vaidlustamiseks

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus