iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Vabaerakonna selgitused koalitsiooniläbirääkimiste lõpetamise kohta

Vabaerakonna selgitused koalitsiooniläbirääkimiste lõpetamise kohta

Rubriik: Muud

Vabaerakonna tegevjuht Margus Maidla selgitab Facebookis, miks Vabaerakond koalitsiooniläbirääkimistelt kõrvale jäeti.

MÕNED KIIRED SELGITUSED, lahti läinud pooltõdede ümberlükkamiseks luhtunud koalitsioonikonsultatsioonide järellainetustele, kus meid sajas surmapatus süüdistatakse, millest enamus ei vasta tõele.Esiteks. Ütlesime läbirääkimiste laua taga üheselt, et meie üksikisiku tulumaksu tõstmine ja ettevõtete tulumaksu või omakapitali maksu kehtestamine ei ole ideoloogilist laadi programmipunkt vaid katteallikad tulumaksuvaba miinimumi jõulisemaks tõstmiseks ja sotsiaalmaksu tuntavaks langetamiseks. Toonitasime ka pidevalt valimiskampaania ajal, et sellist sammu nagu etevõtete tulumaksu kehtestamine ei tee me mingil juhul ilma ettevõtjatelt nõusolekut saamata - tahate jõulist sotsmaksu alandamist, siis ehk nõustute edaspidi natuke tulult maksma, et seda kompenseerida. Olin ise see delegatsiooni liige kes personaalselt vastas Taavi Rõivase küsimusele üle laua, et kas need on Vabaerakonnale ideoloogilist laadi teesid - EI, need on katteallikad.

Ja nüüd ma loen, et Taavi Rõivas serveerib neid avalikkusele kui meie ideoloogiaid. Siit edasi...Teiseks. Mul saab olema huvitav jälgida, kuidas puudeldab (sõnastpuudel) Reformierkond edasiste koalitsioonikõneluste käigus ära kahe allesjäänud konsultatsiooni osapoole selgelt ideoloogilised maksupoliitlised teesid, millest sotsiaademokraadid nõuavad 1600 eurosest sissetulekust alates kehtestada 29% tulumaks ja IRL on ehitanud mingi huvitava astmestatud mehhanismi 500 ja kuni 850 euro sissetulekute vahepeale. Toonitan, et need mõlemad on neil selgelt ideoloogilised nõudmised.

Saame näha.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus