iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Uus juht maksuametist maksuterminaatorit ei tee

Uus juht maksuametist maksuterminaatorit ei tee

Rubriik: Äripäev

10. märtsi Äripäevas kirjutab Liis Kängsepp, et eile maksuameti uueks direktoriks saanud Enriko Aav lükkab ümber kahtlused, nagu muutuks maksuamet tema käe all taas n-ö maksuterminaatoriks.

"Kõige olulisem on jätkata kliendikeskset lähenemisviisi ja saavutada stabiilsus - jätkata võetud strateegilisi arengusuundi," kordas Aav eile juba varem välja öeldud mõtet. "Maksuamet on maksumaksja palgal ja tegutseb maksumaksja huvides."Aav on maksuametis töötanud juba 14 aastat ning kandideeris juhi kohale, et aastate jooksul saadud teadmisi maksimaalselt rakendada. "See on mulle väljakutse," vastas Aav küsimusele, kas maksuameti juhi tool on tema karjääri tipp.Aavaga viimasesse vooru rinda pistma jõudnud riigiprokurör Raivo Sepp, keda peeti Sõerdi soosikuks, kommenteeris eile oma kandideerimist esimest korda.

Ka tema kinnitas, et võitis parim kandidaat. "Võin Aava kohta öelda, et tegemist on kohusetundliku ja hea professionaaliga," sõnas Sepp, soovides Aavale kordaminekuid. "Konkurss oli pingeline, põnev ja andis juurde uudse kogemuse."Täpsemalt saab lugeda http://www.aripaev.ee/3155/uud_uudidx_315508.html?e=mc2&leht_id=3155 või 10. märtsi Äripäevast lk 4.

Samal teemal ka 10. märtsi 2006 a Eesti päevalehes lk 12 ja Postimehes lk 3.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus