iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Uuest aastast on tubakatoodetel uus maksumärk ja sigarettidel uus aktsiisimäär

Uuest aastast on tubakatoodetel uus maksumärk ja sigarettidel uus aktsiisimäär

Rubriik: MTA

Maksu- ja Tolliamet juhib tähelepanu, et alates 2012. aasta 1. jaanuarist hakkab kehtima uus tubakatoodete maksumärk. 1. jaanuarist tarbimisse lubatavad tubakatooted peavad olema maksumärgistatud uue kujundusega maksumärgiga ja sellest kuupäevast alates vana maksumärgiga tubakatooteid enam tarbimisse lubada ei tohi.

1. jaanuarist kehtestatakse sigarettidele ka uus aktsiisimäär.Alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seadus sätestab, et maksumärkide uue kujunduse kehtestamise korral üheaegselt uue aktsiisimääraga on lubatud varem kehtinud maksumärkidega märgistatud aktsiisikaupa, mis on tarbimisse lubatud enne uue aktsiisimäära jõustumist, müüa kolme kalendrikuu jooksul arvates uue maksumärgi jõustumise päevast. Seega võib kuni 2011. aasta 31.

detsembrini kehtinud maksumärkidega sigarette, mis on tarbimisse lubatud enne 1. jaanuari 2012, müüa kuni 31. märtsini 2012.Sigarettidest erinevatele tubakatoodetele müügipiirang ei kohaldu, sest nende toodete aktsiisimäär 1. jaanuarist ei muutu.Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus