iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

USA staarajakirjanik: olen proportsionaalse tulumaksu fänn

USA staarajakirjanik: olen proportsionaalse tulumaksu fänn

Rubriik: Äripäev

Kertu Ruus kirjutab Äripäevas, et tuntud Ameerika majandusajakirjanik Larry Kudlow, CNBC saate Kudlow & Company juht ning samanimelise investeerimisfirma omanik, on enda sõnul sarnaselt kolleeg Steve Forbesiga suur proportsionaalse tulumaksu pooldaja.

"Ma võtaks iga kell 15protsendilise või 20protsendilise ühtlase tulumaksumäära," teatas Kudlow eelmisel nädalal Washingtonis peetud investeerimiskonverentsil Money Show. Kudlow nentis, et eurooplased annavad ettevõtete maksude langetamisel ja vaba turumajanduse poole liikumisel ameeriklastele praegu silmad ette. Ka Forbesi president Steve Forbes kritiseeris samal konverentsil USA maksusüsteemi. "Kui sa võtad kolm kõnet USA maksuametisse, saad kolm erinevat vastust," viitas ta maksusüsteemi keerukusele.

Forbes, kes on kirjutanud raamatu "Proportsionaalne tulumaksurevolutsioon" ja soovitanud USA-le 17protsendilist tulumaksu eraisikutele ja ettevõtetele, on oma raamatus ja varasemates esinemistes toonud USA-le eeskujuks ka Eesti maksusüsteemi. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3706/uud_uudidx_370610.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus