iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Ümbrikupalgad vaid talveunes?

Ümbrikupalgad vaid talveunes?

Rubriik: Äripäev

Äripäeva juhtkirjas kirjutatakse, et Äripäeva tänane lugu madala palga maksjaist näitab, et meil võib ümbrikupalk olla tänaseni rohkem levinud, kui oleme harjunud arvama.

Palgavõrdluse edetabelis tagantpoolt esimesele kohale kerkinud Rakvere kaubandusettevõte Helter-R maksab oma töötajatele keskmist palka, mis ületab riigi miinimumi vaid 300 krooniga ning moodustab statistikaameti arvutatud eelmise aasta kaubandussektoris makstud keskmisest palgast vaid kolmandiku. Kolmandiku! Samas piirkonnas poode pidava OG Elektraga võrreldes on palgataseme vahe pea kahekordne. Ja Rimi Eesti juhi Ruth Laatre hinnangul ei saa vähema kui 5000 krooni eest enam kedagi tööle.

Tundub loogiline, et kui ühe ettevõtte palgastatistika konkurentide omast nii palju erineb, siis on firmajuhil peagi au maksuameti uurijale tass kohvi pakkuda. See ei tõesta veel kellegi süüd, kuid nii suured erinevused on kahtlased. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3750/arv_juhtkiri.html Loe ka: Ralf-Martin Soe. „Töötaja leiab ka miinimumpalgaga“: http://www.aripaev.ee/3750/uud_uudidx_375001.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus