iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Üleskutse: astu välja riigikogulaste ohjeldamatu palgatõusu vastu!

Üleskutse: astu välja riigikogulaste ohjeldamatu palgatõusu vastu!

Rubriik: EML

Ajaleht Postimees ja Postimees.ee algatavad allkirjakogumise kampaania, millega kutsuvad inimesi oma nime all välja astuma riigikogu liikmete hiiglasliku palgatõusu vastu.

Kui te leiate, et riigikogu palgasüsteem on ülejäänud Eesti inimeste suhtes ebaõiglane, siis kirjuta selle üleskutse kommentaaridesse oma ees- ja perekonnanimi, e-postiaadress (ei pea jätma avalikult nähtavaks) ja põhjendus, miks sa kampaaniaga liitusid. Esinemine oma õige nime all ja e-postiaadressi lisamine muudab väljaastumise mõjusamaks. Samuti on oodatud ettepanekud, kuidas riigikogulaste palgakorraldust muuta. Selle loo juures on oodatud igalt lugejalt üks kommentaar koos täisnimega.

Kõigil kommenteerijatel, kes tahavad antud teemal edasi diskuteerida, palume seda teha Postimehe tänase juhtkirja all. Üleskutsega on ühinenud ajaleht Postimees, Postimees.ee ja Eesti Ekspress, eilses Postimehes astus ebaõiglase palgasüsteemi vastu välja ka kolumnist Enn Soosaar. Loe üleskutset: http://www.postimees.ee/290208/esileht/siseuudised/314885.php Toeta üleskutset siin.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus