iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Üks meelepärane sõnum investorile

Üks meelepärane sõnum investorile

Rubriik: Äripäev

Heli Lehtsaar kirjutab Äripäevas, et ma olen väikeinvestor ja neilgi vähestel kordadel, kui olen oma aktsiaid müünud, pidin sügavalt ohkama. Sest ma ei tahtnud riigile tulumaksu maksta. Veerand investeeringu tulust ära anda tundus lihtsalt liig mis liig.

Eile tuli mulle lõpuks ometi hea uudis. Mul ja kümnetel tuhandetel teistel ettevõtlikel inimestel, kelle prioriteet pole tarbimine, vaid investeerimine, on põhjust rõõmustada.

Aasta ja mõne nädala pärast jõustub tulumaksuseaduse muudatus, mis vabastab ka füüsilise isiku investeeringutulud tulumaksust. Tõsi, seda vaid kasumit uuesti investeerides. Eestis pole vast enam põhjust investorite liigse vähesuse üle kurta - Tallinna börsile on oma raha pannud üle paarikümne tuhande inimese, lisaks veel need, kes välismaistel turgudel kätt proovivad. Küll aga on meil endiselt liiga palju ullikesi, kes ei suuna oma raha mitte börsile, vaid kaubanduskeskustesse ja uhkema auto liisingmaksesse.

Investeerimine on nende jaoks võõrsõna, mis on ühtaegu nii hirmutav kui ka arusaamatu. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3799/arv_artikkel_379901.html Loe ka: „Erainvestorite USA ja Aasia aktsiad jäävad tulumaksuvabastuseta“ Loe ka: „EML: Avalikustati tulumaksuseaduse muutmise seaduste eelnõud

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus