iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Turismi ähvardavad tagasilöögid

Turismi ähvardavad tagasilöögid

Rubriik: Maaleht

Ettevõtluse Arendamise SA juhatuse liige Maria Alajõe kirjutab Maalehe ervamusrubriigis, et turist ei ole rändlind, kes kevadel looduse sunnil ise kohale lendab, kuldmune muneb ja sügisel koju pöördub, ehkki vahel näib, et just nii temasse suhtutakse. Tegelikult on turist emotsioonide otsija ning peaksime pakkuma talle parimaid emotsioone parimal viisil.

Kuni aastani 2006, mil turismivoog kasvas, võis meie külaliste rändlindudeks nimetamist mõista - Eesti turism on hooajaline ja ligi kaks kolmandikku huvireisijatest moodustavad korduvkülastajad, ehk turist saabub suveks, jätab raha ja naaseb sügisel koju.Ei taha veel hinnata võimaliku käibemaksu tõusu mõju. Välja on pakutud 18 protsenti, millest kõrgemat on julgenud lubada vaid neli ELi liikmesriiki. Viimase seisuga räägitakse määrast, mis ületab lähinaabrite Soome, Läti ja Leedu taset ning jõuab kümne kõrgema maksumäära hulka.

See võib kergitada hindu. Ent kui teenuste pakkumiseks vajalikud vahendid on viimasel ajal kallinenud, on täiel määral käes ka reisiteenuste hinnalagi, täiendav hinnatõus lööks aga meie turismi konkurentsivõimet väga valusalt.Loe täpsemalt: http://www.maaleht.ee/2008/10/09/arvamus/2467

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus