iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tulumaksuseaduse muutmise seadus kooskõlastusringil

Tulumaksuseaduse muutmise seadus kooskõlastusringil

Rubriik: EML

Rahandusministeerium saatis 30.04.2015. a kooskõlastusringile tulumaksuseaduse muutmise seaduse eelnõu. Eelnõu käsitleb muudatusi, milles koalitsioonilepingus on kokku lepitud.

Eelnõuga seotakse laste ülalpidamise eest saadav täiendav maksuvaba tulu lahti üldise maksuvaba tulu määrast. Mõnevõrra piiratakse füüsilise isiku maksustatavast tulust mahaarvatavaid koolituskulusid ja vähendatakse üldist mahaarvamiste piirmäära.

Korrastatakse renditulu maksustamise reegleid ja sätestatakse füüsilisele isikule arvestuslik mahaarvamine eluruumi üürilepingu alusel saadud üürist üürimisega seotud kulude katteks. Nimetatud muudatused on valitsusliidu tegevuskavaga seotud kulude katteallikate paketi osa.Lisaks suurendatakse eelnõuga välislähetuse päevaraha maksuvaba piirmäära.Tutvu eelnõua siit: http://eelnoud.valitsus.ee/main/mount/docList/65fb88be-ccda-47a0-8e45-55f8c941fcd5

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus