iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tulumaksuseaduse muudatus soosib edukaid

Tulumaksuseaduse muudatus soosib edukaid

Rubriik: Äripäev

Joel Zernask, KPMG Baltics ASi maksuvaldkonna juht, kirjutab Äripäeva Tulumaksu erilehes, et uuest aastast jõustuvad tulumaksuseaduse muudatused järgivad vanarahvatarkust, et pole halba ilma heata ja vastupidi.

Muudatused toovad endaga kaasa ettevõtjale mitu soodsat ja meelepärast uuendust. Kui mündi teist külge uurida, siis leiame ka sätteid, mis on ettevõtjale kahjulikud, tuues kaasa ebakindlust rahavoogude planeerimisel või lausa täiendava maksukulu. Sellise iseloomuga on tulumaksu ettemaksete sidumine kolme eelmise aasta keskmiste maksustatavate väljamaksetega. Kui ettevõtja on tavapäraselt maksnud palju dividende, kuid 2009-2010 dividende ei maksta, tuleb tulumaksu avansilisi makseid ikka tasuda.

Avansilise makse vähendamise üle otsustamine on antud maksuhalduri pädevusse, tema võib seda lubada või mitte vastavalt oma äranägemisele - seadus reegleid ette ei näe. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3943/new_eri_artiklid_394305.html Tutvu tulumaksuseaduse muudatustega siit.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus