iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tulumaksu on tagasi makstud 679 miljonit

Tulumaksu on tagasi makstud 679 miljonit

Rubriik: Postimees

28. märtsi 2006 a Postimehes kirjutab Hindrek Riikoja, et Maksuamet on eelmise aasta tuludeklaratsioonide põhjal tagasi maksnud juba 679 miljonit krooni, kokku peaks selle nädala lõpuni esitatavate deklaratsioonide tagasimaksed küündima miljardi kroonini.

2005. aasta tuludeklaratsioone on aega esitada reedeni ning arvesse lähevad ka hiljem laekunud, kuid 31. märtsi postitemplit kandvad paberdeklaratsioonid.

Maksuameti pressiesindaja Liis Plaki sõnul oli eilseks kokku esitatud ligi 440 000 deklaratsiooni. Enam makstud tulumaksu oli eilseks tagastatud 276 866 deklaratsiooni alusel, 679 miljonit krooni. Praeguseks esitatud e-deklaratsioonide järgi kuulub tagasimaksmisele aga ligi 802 miljonit ning juurde tuleb inimestel maksta 273 miljonit krooni.Plaki sõnul tuleb kõige enam deklaratsiooni esitamise vajadust meelde tuletada füüsilisest isikust ettevõtjatele. Seni ei ole neist oma eelmise aasta majandustegevustest veel ametile aru andnud ligi 30 000, mis on 40 protsenti kõigist FIEdest.Täpsemalt saab lugeda siit või 28.

märtsi Postimehest lk 10.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus