iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tulude deklareerimine sai avapaugu

Tulude deklareerimine sai avapaugu

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et alates tänasest, 15. veebruarist saab e-maksuametis esitada taas füüsiliste isikute tuludeklaratsioone, mille esitamistähtaeg on 31. märts.

Kes jänni jääb, pöördugu Maksu- ja Tolliameti teenindusbüroosse. Infot leiab ka ameti kodulehelt ja alates tänasest vastab infotelefon 1811 koguni 12 tundi järjest ehk kella 8–20.

Võrreldes mullusega on deklaratsioonis mitmeid muudatusi. Näiteks maksustatakse 2007. aasta tulu 22 protsendiga, 2006. aastal oli see määr teadupärast 23 protsenti.

FIE maksustamisperioodi tulu, millest on tehtud ettevõtlusega seotud mahaarvamised, jagab maksuhaldur enne maksumääraga korrutamist 1,33ga. Maksuamet rõhutas, et deklaratsiooniga koos ei ole vaja esitada lisadokumente, vajadusel küsitakse neid deklaratsiooni kontrollimise ajal. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/150208/esileht/majandus/312019.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus