iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Tšehhi kavandab ühtlast tulumaksu

Tšehhi kavandab ühtlast tulumaksu

Rubriik: Äripäev

Äripäev kirjutab, et Tšehhi valitsus kiitis sel nädalal heaks terve paketi abinõusid riigi rahalise seisu eurokorda saamiseks, nähes sotsiaaltoetuste kärbete leevendamiseks ette ka ettevõtte ja üksikisiku tulumaksu kärpimise.

Praegune astmeline tulumaksusüsteem, millel on neli astet 12-32 protsendini, on plaanis asendada ühtlase 15% maksumääraga, et "inimesi nende ettevõtlikkuse eest vähem karistada", ütles rahandusminister Miroslav Kalousek. Samas arvatakse maksubaasi sisse ka sotsiaal- ja ravikindlustuse maksed. Ettevõtte tulumaks alaneb järgmise kolme aastaga 24 protsendilt 19 protsendile, vahendas Bloomberg.

Muudest maksumuudatustest näeb pakett ette praegu toiduainetele ja ravimitele kehtiva 5% käibemaksumäära tõstmise 9%-le, samas kui ülejäänud kaupadele jääb kehtima 19% käibemaks. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3546/uud_uudidx_354613.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus