iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Trikimeistrite riigikogu

Trikimeistrite riigikogu

Rubriik: Äripäev

Raimo Ülavere kirjutab Äripäeva toimetuse veerus riigikogulaste maksuvaba kuluhüvitise kriitikat.Kuidas võimalikult väikeste kahjudega jätta avalikkusele mulje, et seda ärritav probleem on lahenenud? PR asjatundjad ja poliitikud teavad kaht võimalust: tekita muu teemamull või astu pool näilist sammu vastu ja lükka konflikt tulevikku. Tulevikus on kindlasti uued kuumad teemad püsti.

Viimati kirjeldatud käitumismudelit kasutasid eile ka riigikogu nutikad saadikud. Kuluhüvitiste osas astuti justkui samm vastu - muudatused ei hakka kehtima praeguse koosseisu ajal.

Probleem lükati tulevikku - muudatused hakkavad kehtima alles nelja aasta pärast, järgmisele koosseisule. Kehtima saavad need hakata vaikselt, sest enne valimisi on kindlasti teisi olulisi teemasid püsti. Neid, mille on tõstatanud erakondade kinnimakstud poliitreklaam.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3610/arv_artikkel_361001.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus