iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Töötukassa toetust vajas rekordarv inimesi

Töötukassa toetust vajas rekordarv inimesi

Rubriik: Äripäev

Mariliis Pinn ja Kadri Paas kirjutavad Äripäevas, et töötukassa töötuskindlustushüvitise väljamaksed on tänavu esimese kolme kvartaliga üle kahe korra suuremad kui mullu samal ajal. Praeguseks on töötuskindlustushüvitisteks makstud 145 miljonit krooni, mullu kolme kvartaliga maksti vaid 63,4 miljonit.

Kokku maksti eelmisel aastal töötuskindlustushüvitisi 90,4 miljonit krooni. Kui mullu oli aastaga uusi töötuskindlustushüvitisi saajaid 6500, siis tänavu kolme esimese kvartaliga on see arv jõudnud juba 9000-ni. Sotsiaalminister Maret Maripuu sõnul näitab registreeritud töötute arvu kasv seda, et inimesed on hakanud end töö kaotamise järel sagedamini töötuna arvele võtma ja otsivad uue töö leidmiseks tuge.

"Keerulistel aegadel ei tohi tööandja raskuste korral pead liiva alla peita, vaid peab olukorda karmilt hindama," soovitas Maripuu ettevõtjatele. "Ma leian, et toimiv ettevõte tublide spetsialistidega on kasulik kõikidele osapooltele," lisas ta. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4105/uud_uudidx_410510.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus