iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Töötukassa remondib oma rahaasju

Töötukassa remondib oma rahaasju

Rubriik: Äripäev

Piret Reiljan kirjutab Äripäevas, et töötukassa astus eile lausa kaks sammu selleks, et peatada oma vara vähenemist: otsustas ABN Amro kõrvale palgata teise varahalduri ja lisaks võidakse ABN Amro porfelli mahtu vähendada, kuigi üleeile veel väideti, et seda pole plaanis teha.

Töötukassa nõukogu esimees ja sotsiaalminister Maret Maripuu teatas, et seoses täiendava varahalduri kaasamisega vaadatakse üle ka välishaldur ABN Amro portfell ja lepingu tingimused ning kaalutakse võimalust ABN Amro portfelli mahtu vähendada. Hollandi investeerimispank ABN Amro, kelle käsutuses on tänavu esimese kvartali lõpu seisuga 2,3 miljardit maksumaksja krooni, on viimase kolme kvartaliga töötukassale investeeringutelt 70 miljonit krooni kahjumit teeninud. Pisku ehk umbes 250 miljonit reservkapitali on riigikassa hallata, nemad on suutnud investeeringutega plussis püsida. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3937/uud_uudidx_393711.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus