iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Töötukassa palkab Evli appi oma miljardeid paigutama

Töötukassa palkab Evli appi oma miljardeid paigutama

Rubriik: Äripäev

Kadrin Karner kirjutab Äripäevas, et Eesti Töötukassa nõukogu valis eilsel koosolekul Fortise ja rahandusministeeriumi riigikassa osakonna kõrval täiendavaks varahalduriks Evli Bank Plc.

Töötukassa teatas, et juhatus tegi nõukogule ettepaneku valida finantsvahendite haldajaks esitatud pakkumiste seast Evli Bank Plc, kuna see oli majanduslikult parim ja töötukassa vajadustele kõige paremini vastav. Finantsvahendite haldamise pakkumisi sai töötukassa kuus. Töötukassa nõukogu otsustas anda juhatusele volitused sõlmida finantsvahendite haldamise leping Evliga. Töötukassa varasid haldavad Fortis (endise nimega ABN Amro) ja rahandusministeeriumi riigikassa osakond.

Fortise käsutuses oli tänavu I kvartali lõpu seisuga 2,3 miljardit maksumaksja krooni. Äripäev tõstatas paar kuud tagasi töötukassa raha haldamisel olematu tootluse teema ja nüüd lõpuks kaasatakse sinna ka lisahaldur. Evli Bank Plc tütarfirma Evli Securities ASi juhatuse liige ja varahalduse üksuse juht Veikko Maripuu ütles, et töötukassaga on asjad nii kaugel, et nende pakkumine kuulutati parimaks ja nüüd algavad läbirääkimised. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3966/uud_uudidx_396607.html



Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus