iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Töötukassa otsib täiendavat haldurit

Töötukassa otsib täiendavat haldurit

Rubriik: Äripäev

Katre Pilvinski kirjutab Äripäevas sellest, et Töötukassa investeerimisinfot pole võimalik avaldada, kuna see kahjustaks ABN Amro ärisaladust, kuid nende kõrvale otsitakse täiendavat portfellihaldurit, ütles sotsiaalminister Maret Maripuu. "Eesti töötukassa nõukogu on paika pannud väga täpsed investeerimispiirangud, mis peavad tagama varade säilivuse ja likviidsuse. Nendest kinnipidamist jälgib ka Eesti Pank," kommenteeris Maripuu.

Minister ütles, et töötukassa investeerimisraportid on avalikud, kvartaalsed aruanded on saadaval koduleheküljel ning töötukassa majandusaasta aruanded on samuti avalikustatud koduleheküljel.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/3874/uud_uudidx_387409.htmlLoe samal teemal ka Äripäeva juhtkirja: Töötukassa raha tegi liialt ületunde: http://www.aripaev.ee/3874/arv_juhtkiri.htmlLoe samal teemal SL Õhtulehest: Töötukassa raha sulab justkui kevadine lumi: http://sloleht.ee/index.aspx?id=268567&d=20080227

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus