iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Töölepingu seaduse kehtiv redaktsioon

Töölepingu seaduse kehtiv redaktsioon

Rubriik: EML

Palju EML liikmed on meie poole pöördunud, saamaks teada, kuidas leida töölepingu seaduse hetkel kehtivat redaktsiooni.

Kuivõrd töölepingu seadust jõuti enne selle jõustumist 1. juulil 2009 korduvalt muuta, siis on inimeste mure õigustatud.Kehtiva redaktsiooni leidmiseks tuleb Riigi Teataja avalehel märkida otsitava teksti kehtivuse kuupäev, vt siit: https://www.riigiteataja.ee/ert/ert.jsp?link=search-formTöölepingu seaduse kehtivat redaktsiooni vt siit: https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13198023&searchCurrentKui te soovite leida juba veebibrauseris avatud õigusakti varasemaid või hilisemaid redaktsioone, siis tuleb klikata õigusakti alguses paremas ääres olevatel linkidel "Eelmine redaktsioon" või "Järgmine redaktsioon" või valida otsingulehelt konkreetne kuupäev, millal kehtivat/kehtinud õigusakti redaktsiooni te soovite vaadata (vt siit: https://www.riigiteataja.ee/ert/ert.jsp?link=search-form).Kõige viimased muudatused leiate siit: https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13196609.Töölepingu seaduse eelnõu seletuskiri on avaldatud Riigikogu kodulehel. Seletuskirjast leiab sätete selgitusi, see aitab mõista ja tõlgendada normi eesmärki ja tähendust. Vt seletuskirja siit (doc formaadis fail).Viimaste muudatuste seletuskirja saab samuti vaadata Riigikogu kodulehel, vt siit (doc formaadis fail).Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus