iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tööandjad tõmbavad alampalga tõusule pidurit

Tööandjad tõmbavad alampalga tõusule pidurit

Rubriik: Postimees

Kaire Uusen Kirjutab Postimehes, et kuigi läbirääkimised ametiühingutega pole veel alanudki, jääb paaril viimasel aastal teoks saanud paarikümneprotsendine alampalga tõus tööandjate sõnul eeloleval aastal vaid unistuseks.

Põhjuseks on praegune majandusseis ja rahandusministeeriumi eelmisel nädalal avaldatud prognoos, mis tõmbas varasematele optimistlikele kasvuootustele kriipsu peale. Ehkki ka riik on võtnud järgmiseks aastaks tehtud arvutuste aluseks üle 5000 krooni suuruse alampalga, ei tule tööandjate sõnul nii suur summa kõne allagi.«5000 kroonini ei kerki see (alampalk – toim) kohe kindlasti mitte,» teatas tööandjate keskliidu juht Tarmo Kriis. «Võib-olla viieprotsendiline kasv oleks veel vastuvõetav. Kui lähtuda tervest mõistusest, siis oleks alampalga kasv elukalliduse tõusuga ühes astmes,» pakkus Kriis.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=30875Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus