iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Tööandjad: oleme rahul sotsiaalmaksu kuumäära tõstmisega

Tööandjad: oleme rahul sotsiaalmaksu kuumäära tõstmisega

Rubriik: Äripäev

Annika Matson kirjutab Äripäev online`is, et Tööandjate keskliit tunnustab esmaspäevast rahanduskomisjoni otsust tõsta sotsiaalmaksu maksmise aluseks olevat miinimum kuumäära 2000 kroonile järgmisel aastal, teatas liit.

Algselt riigikogusse saadetud sotsiaalministeeriumi poolt ettevalmistatud eelnõu nägi ette tõsta sotsiaalmaksu miinimummäära järgmisel aastal ainult 100 krooni. 2006. aastal tõusis kuumäär 700 kroonilt 1400 kroonile. Tööandjate Keskliidu nõue oli tõsta sotsiaalmaksu tasumise aluseks olevat minimaalset kuumäära kiiremas tempos ja ühtlustada see eelmise aasta alampalgaga hiljemalt 2008.

aastaks. Loe täpsemalt siit: http://www.ap3.ee/Default.aspx?link=http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=280b79ed-fa17-4d98-a8dd-8b6b9972ac83 Loe Eesti Maksumaksjate Liidu seisukohta „Järsk sotsiaalmaksu tõus takistaks uute töökohtade loomist“.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus