iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tööandjad kritiseerisid maksuvähendamise peatamist

Tööandjad kritiseerisid maksuvähendamise peatamist

Rubriik: Muud

Tööandjad on kategooriliselt vastu tulumaksu langetamise pidurdamisele.

Tööandjate Keskliit on kategooriliselt vastu täna sotsiaaldemokraatide poolt väljakäidud ideele – peatada kolmeks aastaks tulumaksu alandamine. Maksukoormuse tõus ei ole majanduslanguse ja tööjõukulude kasvu tingimustes sobilik lahendus. Ettevõtjad on planeeritud maksukoormuse langusega arvestanud. Vastuvõetud kava käigupealt muutmine tähendab, et valitsus on ettevõtjaid petnud ning selline muutmine on vastuolus ka õiguskindluse põhimõttega.

Õhuke riik on poliitikute loodud müüt, et õigustada riigi ebaefektiivsust ja laristamist. Meie valitsussektori kulud on üle 40 protsendi SKP-st, mis on tunduvalt üle Euroopa keskmise. Valitsus peab kohe algatama avaliku teenistuse ja haldusterritoriaalse reformi, et taastada majanduskasv ja päästa Eesti majandus. Avalikku sektorit tuleb hakata koondama ning pidurdada tuleb põhjendamatuid investeeringuid nagu vabadussammas ja Eesti Rahva Muuseum.

Loe ETTK pressiteadet: http://www.ettk.ee/et/uudised/2008/04/item24751 Loe ka Postimehest: Kai Kalamees ja Tuuli Koch. „Partnerid pidurdavad Ansipi maksuunelmat“: http://www.postimees.ee/160408/esileht/siseuudised/324212.php Loe ka Postimehe juhtkirja: „Tühi rahakott“: http://www.postimees.ee/160408/esileht/arvamus/324194.php Loe ka: „Võimuliit rahasärast otse põrgukatlasse“: http://www.postimees.ee/160408/esileht/siseuudised/324210.php Loe ka: „Keskerakond toetab tulumaksu alandamise peatamist“: http://www.postimees.ee/160408/esileht/siseuudised/324334.php Loe ka 2006. a MaksuMaksjat nr 1: Mariliis Kannukene. Martin Huberg.

Tulumaksumäärad on neljaks aastaks lukus

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus