iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

TÕNIS PALTS – Millal kapo, prokuratuur ja ajakirjandus kutsuvad Parempoolseid kohvi jooma?

TÕNIS PALTS – Millal kapo, prokuratuur ja ajakirjandus kutsuvad Parempoolseid kohvi jooma?

Rubriik: Postimees

Möödunud aastal oli naljakas jälgida Erakonna Parempoolsed tegemisi. Reformierakonnast isegi jõulisemalt finantsdistsipliini dogmasid jutlustanud erakond sattus pärast valimisi ise nii suurtesse võlgadesse, et inkassofirma pidi nende kohta lehte kuulutuse üles panema, kirjutab Tõnis Palts (Isamaa).

Pärast seda on erakond võlgadest välja sipelnud, kuid igaks juhuks võiks kapo, prokuratuur või vähemasti ajakirjandus esitada küsimusi, kas see toimus ikka kõige ausamal moel.

Olen ise puhtast huvist leheveergudelt Parempoolsete võlast vabanemise saagat jälginud. Kõik teavad väga hästi, et ma isiklikult pean laenu täiesti normaalseks nähtuseks majandustegevuse juures. Pean mõistlikuks ka riigi võlakoorma kasvatamist õigetel eesmärkidel, nagu investeeringud sündimusse suurperede toetuste näol, haridusse õpetajate palkade tõstmise näol ja riigikaitsesse.

Loe lähemalt:
https://arvamus.postimees.ee/8016496/tonis-palts-millal-kapo-prokuratuur-ja-ajakirjandus-kutsuvad-parempoolseid-kohvi-jooma

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus