iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tollitöötajate palk jääb kolleegide omale alla

Tollitöötajate palk jääb kolleegide omale alla

Rubriik: Postimees

Kaire Uusen kirjutab Postimehes, et Eesti piiripunktides töötavad politseinikud ja piirivalvurid saavad märksa kopsakamat palka kui nendega õlg õla kõrval tegutsevad maksu- ja tolliametnikud.

Nii saab politseinik praegu kuus keskmiselt 1697 krooni ja piirivalvur ligi 646 krooni rohkem kui maksu- ja tolliameti palgal olev ametivend. See vähendab maksu- ja tolliametnike ametiühingu juhi Ilmar Tageli sõnul nende töötajate motivatsiooni. «Ei ole normaalne, et ühes rahvusvahelises piiripunktis on ametnike palgad niivõrd erinevad,» nentis ta. «Kõiki sisejulgeolekuametnikke tuleks võrdselt kohelda, et ei oleks ametnike äravoolu ühest asutusest teise.» Tageli väitel muutub piiril töötamine praegusel majanduslanguse ajal üha keerulisemaks.

Rahapuudus muudab aga olukorra veelgi hullemaks. «Kulude kokkuhoiu tõttu pidime jätma sel aastal viis narkokoera ostmata,» tõdes ta. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=43840 Loe ka MaksuMaksjast: „Maksu- ja tolliametnikud tahavad palka juurde“

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus