iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Toll maadleb uimastavaid ravimeid vedavate soomlastega

Toll maadleb uimastavaid ravimeid vedavate soomlastega

Rubriik: Postimees

Priit Rajalo kirjutab Postimehes, et Tallinna sadama maksu- ja tolliametnikud pole piiride avanemisest alates suurt muud teha saanud, kui algatanud kriminaalasju soomlaste vastu, kes üritavad vanast harjumusest psühhotroopseid aineid Eestist Soome viia.

Tänavu on Maksu- ja Tolliamet tabanud Tallinna sadamas 13 Soome ja ühe Eesti kodaniku, kes on üritanud ebaseaduslikult üle piiri viia narkootilisi või psühhotroopseid ravimeid. Riigiprokuratuuri süüdistusosakonna prokuröri abi Sirle Melk ütles, et juhtumite tõsidust näitab kas või see, et kaks isikut viibivad kahtlustatavana vahi all. Kui Eesti liitus möödunud aasta 21. detsembril Schengeni viisaruumiga, muutus ka kord ehk see, kuidas, kui palju ja milliseid ravimeid võib Eestisse tulles ning siit minnes kaasas olla.

Üks olulisemaid muudatusi puudutas just narkootilisi ja psühhotroopseid ravimeid. Paari aasta tagant meenub kindlasti lugu sellest, kuidas Eesti arstid kirjutasid Soome narkomaanidele siin välja ravimit nimega Subutex. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/220108/esileht/siseuudised/307543.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus