iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Toll avastas pealinnas põrandaaluse tankla

Toll avastas pealinnas põrandaaluse tankla

Rubriik: Postimees

Maksu- ja tolliameti töötajad avastasid Tallinnas hoone siseruumides tegutsenud illegaalse tankla, kus müüdava kütuse väävlisisaldus oli keskmiselt 30 korda lubatust suurem.

8. augustil teostasid Põhja maksu- ja tollikeskuse töötajad vihjeinfo põhjal Tallinnas Peterburi teel kontrollitoiminguid, mille tulemusel avastati hoone keldrikorruselt varjatud sissepääsuga mahutite park. Loata tegutsevasse tanklasse oli rajatud torustik kütuse filtrite, pumba ja mõõdikuga. Tollitöötajad peatasid registreerimata tankla tegevuse.«Tankla oli ehitatud sõna otseses mõttes põranda alla, kuhu viis hoolikalt peidetud luuk, ning kütuse väljastamine oli täielikult maskeeritud.

Kui poleks teadnud, et hoones toimub ebaseaduslik tegevus, olnuks seda väga raske märgata,» rääkis Kuuse.Kokku saadi tanklast kätte 2700 liitrit nõuetele mittevastavat kütust, mille väävlisisaldus ületas normi keskmiselt 30 korda.Pikemalt sellest loost: http://www.postimees.ee/170806/esileht/krimi/213618.php.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus