iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Toiduliidu juht: hinnatõusud tulevad. „Suhkrumaks pole limonaadimaks. See on vale!“

Toiduliidu juht: hinnatõusud tulevad. „Suhkrumaks pole limonaadimaks. See on vale!“

Rubriik: Delfi

Toiduliidu juhi Sirje Potisepa sõnul on kahe aasta jooksul tõusnud toiduainete hind üle 40%. Tarbijate kindlustunne on jätkuvalt madal. Planeeritav suhkrumaks, mille sisu pole endiselt selge, mõjutab Potisepa sõnul oluliselt Eesti toidutööstust ja eestlaste tarbimiskäitumist.

Liha ja pagaritööstused teenisid eelmisel aastal kahjumit, kuna tootmiskulude ja hinnatõus oli niivõrd järsk, et seda ei suudetud viia tarbija lõpphindadesse. Aastast 2005 on olnud toidusektori kasumi number 5-7% müügitulust, eelmisel aastal oli see 2%. „Masinad ja liinid töötasid, toodang tuli, kuid ettevõttele midagi kätte ei jäänud. Kui liin läheb katki, pole seda millegagi asendada,“ sõnas Toiduliidu juht Sirje Potisepp.

Loe lähemalt:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120236812/toiduliidu-juht-hinnatousud-tulevad-suhkrumaks-pole-limonaadimaks-see-on-vale

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus