iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tasuta seminar: hilinenud maksetega seotud probleemid

Tasuta seminar: hilinenud maksetega seotud probleemid

Rubriik: EML

Euroopa Komisjoni ettevõtluse ja tööstuse peadirektoraat korraldab neljapäeval, 8. mail 2014 Tallinnas Nordic Hotel Forumi konverentsikeskuses seminari, mille teemaks on hilinenud maksetega seotud probleemid ja Euroopa Liidu uue direktiivi rakendamine maksekultuuri parandamiseks.

Igal aastal läheb kogu Euroopas arvete tasumist oodates pankrotti tuhandeid väikese ja keskmise suurusega ettevõtjaid. Ka Eestis valmistavad hilinenud maksed ettevõtjatele probleeme, selgus Euroopa maksetavade uuringust (European Payment Index 2013). Värskeima hinnangu järgi kaotati möödunud aastal Eestis hilinenud maksete tõttu 3,0% kogukäibest.Hilinenud maksete seminari eesmärk on juhtida riigiasutuste, ettevõtete, kohtusüsteemi osapoolte ja muude huvitatute tähelepanu hilinenud maksete probleemile ning pakkuda ettevõtjatele teavet uute kasutusele võetud meetmete kohta, et soodustada viivituseta maksmist.

Uus direktiiv suurendab ettevõtjatest, eriti VKEdest võlausaldajate õigusi, kehtestades maksetele ranged tähtajad ning kindlad trahvid, kui ettevõtetevahelised ja ettevõtete ning ametiasutuste vahelised maksed viibivad.Seminaril esinevad Euroopa Komisjoni ettevõtluse ja tööstuse peadirektoraadi peadirektori asetäitja Antti Peltomäki, Justiitsministeeriumi eraõiguse talituse nõunik Kristiina Koll, Intrum Justitia Eesti tegevjuht Ivar Tammemäe ning Kredex Krediidikindlustuse ASi juhatuse esimees Meelis Tambla.Teabeseminar annab osalejatele võimaluse saada lisateavet hilinenud maksetega seotud probleemidest ning tutvustab uusi üleeuroopaliselt kehtestatud meetmeid selle probleemiga tegelemiseks.Vaata päevakaja ja seminari puudutavaid materjale siit.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus