iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tasulise parkimisala elanikele tulevad e-load

Tasulise parkimisala elanikele tulevad e-load

Rubriik: Postimees

Urmas Seaver kirjutab Postimehes, et Tallinna linnavalitsus käivitas tasulisel parkimisalal elavate inimeste jaoks elektrooniliste parkimislubade süsteemi, mis toob kaasa paberist lubade kadumise. Kontrolörid hakkavad loa olemasolu kontrollima auto numbrimärgi abil.

Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli sõnul on praeguste paberlubadega segadusi, mida e-lubadega saab vältida. «Näiteks inimesed unustavad selle välja panna, kuid hiljem ütlevad, et neil on ju luba olemas ja oli väljas.

Või sellised juhtumid, kus kaart on pandud nii, et seal parkimiseks lubatud tänav pole sellelt loetav, kuid hiljem öeldakse, et kaart oli ju pandud,» rääkis Mutli. «Elektroonilise kaardiga saaks neid probleeme ja vaidlusi vältida.» Uus süsteem tähendaks seda, et tasulisel parkimisalal elav inimene taotleb endale parkimisloa ning kui ta on selle eest tasunud, ilmub vastavasse andmebaasi info loa omamise ja kindla auto kohta. Kui parkimiskontrolör näeb parkivat autot, saab ta esitada sellesse andmebaasi päringu, et veenduda, kas selle auto parkimiseks on luba olemas või mitte. Kesklinna tasulise parkimisala elaniku aastane parkimisluba maksab 600 krooni, hooajakaart (15.

mai – 15. september) Pirita elanikule 100 krooni. Tavalise parkimisloa kuuhind sõltuvalt piirkonnast on 1500–3500 krooni. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/141207/esileht/siseuudised/tallinn/301391.phpTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus