iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tartu muudab parkimiskorda

Tartu muudab parkimiskorda

Rubriik: Postimees

Jüri Saar kirjutab Tartu Postimehes, et hiljuti terava kriitika alla sattunud Tartus tasulist parkimist reguleeriv määrus saab linna ettepanekul kolm parandust, mille peab aga heaks kiitma ka volikogu.

Nagu Tartu linnasekretär Jüri Mölder selgitas, on esimene muudatustest kosmeetilist laadi ja lisab täpsustuse, et kui parkimise algust on tähistatud parkimiskellaga, peab see olema armatuurlaual nähtaval kohal. Seni polnud seda rõhutatud. Teine muudatus puudutab seda, et enam pole parkimise algusaja tähistamiseks nõutav parkimispileti kõrval eraldi kirjalik teade või parkimiskell, et saada tasuta parkimisaja õigust. Sel juhul arvestab kontrolör tasuta parkimisaja pileti kehtivusajale otsa.

Mölder rõhutas, et tasuta aega saab samas kohas parkides kasutada vaid korra. Seepärast loobuti ka plaanist panna automaadid kohe tasutud parkimisajale tasuta aega juurde liitma, sest automaat ei tee vahet, mitmendat korda piletit ostetakse. undefined See muudatus on tingitud riigikohtu lahendist, mis luges parkimispileti piisavaks, et tähistada parkimise algust. Selle lahendi tulemusel on Tartu linn otsustanud tagastada 121 parkimistrahvi.

Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/120308/tartu_postimees/uudised/317074.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus