iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Tartu kavandab järsku parkimise hinna tõusu

Tartu kavandab järsku parkimise hinna tõusu

Rubriik: Postimees

Jüri Saar kirjutab Postimees Online`is, et Tartu kavandab parkimise tunnihinda tõsta odavamates piirkondades enam kui poole võrra ja muuta ka muid parkimistariife, mis kokkuvõttes peaks linnaeelarvele tooma lisatulu üle 57 000 euro.

Uue liiklusseaduse jõustumise tõttu tähelepanu keskmesse tõusnud Tartu parkimismääruse arutelu volikogu linnamajanduskomisjonis tipnes hindade mugavamaks ümarda-mise sildi all ettepanekuga kergitada seni odavamate C- ja B-piirkonna parkimistasusid järsult ja samal ajal langetada pisut A-piirkonna tariife. Seni on C-piirkonna tunnihind 32 eurosenti ehk 5 krooni ja B-piirkonnas 64 eurosenti ehk 10 krooni. Linnamajanduskomisjoni ettepanekul oleksid uued hinnad vastavalt 50 eurosenti ja 1 euro, mis teeb hinnatõusuks 56 protsenti. C-piirkonna pikaajapiletite hinna tõus on ettepanekus veelgi järsem, küündides 62 protsendini.

B-piirkonnas oleks hinnatõus mõõdukam, jäädes viiendiku kanti. Aastane pilet hakkaks maksma vastavalt 250 ja 500 eurot (praegu 153,39 ja 409,03). A-piirkonnas paneb komisjon ette hinda langetada seniselt 1,60 eurolt (25 kr) 1,50 eurole. Langeksid ka pikema perioodi hinnad.

Loe edasi: http://www.tartupostimees.ee/?id=453154

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus