iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

TARKUS, MIDA KOOLIS EI JAGATA – Kuidas müüa kinnisvara ja säästa maksudelt?

TARKUS, MIDA KOOLIS EI JAGATA – Kuidas müüa kinnisvara ja säästa maksudelt?

Rubriik: Delfi

Möödunud aasta on kinnisvaraturul olnud tormiline. Omanikku on vahetanud tuhanded majapidamised ja kuigi nüüd on tehingute hoog raugenud, oleks paslik üle käia kuldreeglid, kuidas kodu müüa ning kopsakat maksuarvet vältida.

Eesti maksusüsteem on koduomaniku toetav ning isikliku kodu müügi pealt maksu enamasti maksma ei pea. Kuid on olukordi, mis panevad müüja halba olukorda.

Mõne kuu pärast algab tuludeklaratsioonide esitamine ning inimesed, kes müüsid eelmisel aastal kinnisvara, seisavad küsimuse ees - kas müügilt teenitud summa tuleb deklareerida ning tasuda 20 protsendiline tulumaks? Selle tõttu kirjutab Ärileht lahti, mida tasub silmas pidada kinnisvara müües ja mida kindlasti müügiprotsessi jooksul vältida.

Loe lähemalt:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120093510/tarkus-mida-koolis-ei-jagata-kuidas-muua-kinnisvara-ja-saasta-maksudelthttps://arileht.delfi.ee/artikkel/120093510/tarkus-mida-koolis-ei-jagata-kuidas-muua-kinnisvara-ja-saasta-maksudelt

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus