iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tappev hinnagalopp

Tappev hinnagalopp

Rubriik: Postimees

Postimehe juhtkirjas avaldatakse arvamust, et valitsus võiks aktsiisidega pisut oodata. Eile avalikkusse jõudnud teade elektri hinna kallinemisest mõne prognoosi järgi ligi neljandiku võrra järgmisel aastal pluss paljud muud plaanitavad hinna- ja aktsiisitõusud tekitavad küsimuse, kas ei peaks valitsus ja riigimonopolid hinnagalopis hoogu maha võtma ning end peeglist vaatama. Valitsuse puhul ka poliitilises mõttes.

On selge, et järgmisel aastal tõusevad nende teenuste ja toodete hinnad, mida inimesed ostmata jätta ei saa. Näiteks elekter umbes 23 protsenti, vesi, kütus.

Samuti kallinevad alkoholi- ja tubakatooted.Hinnagalopp sunnib aga omakorda küsima, kui järjekindel on olnud valitsuse poliitika euroga ühinemise suhtes. Augusti lõpupoole ütles rahandusminister Ivari Padar, et euroga liitumine võib edasi lükkuda ja niigi kaugel olev euroga ühinemise tärmin – aasta 2011 – ei pruugi teostuda.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/050907/esileht/arvamus/281023.phpVt samal teemal ka: "Eesti Energia sihib hiiglaslikku hinnatõusu" http://www.postimees.ee/050907/esileht/majandus/281035.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus