iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Tallinna parkimistulu kasvas veerandi võrra

Tallinna parkimistulu kasvas veerandi võrra

Rubriik: Delfi

Delfi kirjutab, et Tallinn teenis parkimisõiguse müügist linna avalikul tasulisel parkimisalal tänavu esimeses kvartalis 12,9 miljonit krooni, mida on 25 protsendi ehk 3,3 miljoni krooni võrra enam kui mullu samal perioodil.

Parkimiskorralduse käive suurenes enim märtsikuus, kui parkimisõiguse müügist laekus linnale 4,8 miljonit krooni, võrrelduna 3,4 miljoniga 2006. aasta märtsis, teatas AS Ühisteenused. Alates aprillist laienes Tallinna kesklinna tasuline parkimisala. Kontrollimaks parkimistasu maksmist laienenud piirkonnas, võttis AS Ühisteenused lisaks tööle 12 kontrolöri.

Aprilli esimese nädala jooksul tegid kontrolörid laienenud parkimisalas ohtralt teavitus- ja hoiatustööd. Laiali jagati 20 000 infovoldikut ja postitati 5000 infolehte uude tasulisse alasse jäävatele elanikele. Tehti ka umbes 4000 hoiatust autojuhtidele, kes ei olnud uues tasulises alas parkimise eest tasunud. Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=15563058Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus