iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Tallinna opositsioon: Savisaar võõrandub Eesti riigist

Tallinna opositsioon: Savisaar võõrandub Eesti riigist

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et Tallinna opositsioonierakonnad süüdistavad aasta aega Tallinna juhtinud Edgar Savisaart üha suurenevas vastandumises Eesti riigile, mis on võtnud juba võõrandumise mõõtmed, ning peavad Savisaare juhtimisstiili linnale kahjulikuks.

Linnavolikogu opositsioonierakonnad, Reformierakonna, Isamaaliidu ja Sotsiaaldemokraatliku erakonna esindajad saatsid Savisaarele avaliku kirja, kus andsid hinnangu linnapea tegemistele ja tegid konkreetseid ettepanekuid, mida peaks linnas muutma. Opositsiooniparteide hinnangul jäävad Savisaare juhitud linnavalitsuse valitsemisaastat meenutama suurejoonelised k-korteritehingud, maamaksu tõus ning propagandakulude meeletu kasv. Vastasrinde esindajad märgivad, et juba esimeste ametis oldud nädalate jooksul, aprillis 2007 pidas Savisaar vajalikuks vastanduda linnapeana Eesti riigile ja see vastandumine on aina süvenenud, võttes tänaseks juba võõrandumise mõõtmed. «Erinevalt oma eelkäijast olete sihikindlalt muutnud Tallinna keskparteiliseks bütsantslikuks vürstiriigiks, millel on oma telekanal, ajalehed, politsei, tähtpäevad ja aumärgid,» seisab kirjas.

Volikogu opositsioon tõdeb kahetsusega, et Tallinna linnapea liigub hoopis teises ja absoluutselt ebakohases poliitilises paradigmas kui Eesti Vabariigi poliitika. «See on justkui paralleelne ühiskond, kus kehtivad ainult ühed - keskerakondlikud - väärtused, mida meie ei saa aktsepteerida ega toetada.» Reformierakond, Isamaa ja Res Publica Liit ning sotsiaaldemokraadid on veendunud, et Savisaare viljeletav juhtimisstiil teeb Tallinnale kahju ning peavad seda eriti kahetsusväärseks praegu, kui Tallinnast on saamas Euroopa kultuuripealinn, mis tähendab, et Tallinnast sõltub kogu Eesti maine Euroopas ja kaugemalgi. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/040408/esileht/siseuudised/tallinn/321699.php Loe ka EPL Online`ist: Edgar Savisaar. „Opositsiooni hala maamaksu teemal on suisa variserlik“: http://www.epl.ee/arvamus/424607 Loe ka: „Mõis: maamaks on otsitud probleem“: http://www.epl.ee/artikkel/424605 Loe ka: „Anna oma allkiri selle eest, et kodu omamist ei koormataks maamaksugaTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus