iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Tallinna linn vabastas veel represseerituid ja pensionäre maamaksust

Tallinna linn vabastas veel represseerituid ja pensionäre maamaksust

Rubriik: Postimees

Postimees Online kirjutab, et Tallinna linnavalitsus vabastas maamaksust järjekordsed represseeritud, represseerituga võrdsustatud isikud ning pensionärid, kes olid esitanud maksuvabastuse avalduse.

Kokku on linnavalitsus tänavu maamaksuvabastuse andnud 34 represseeritule ja 209 pensionärile. Maamaksuvabastuse said 19 represseeritut ja represseerituga võrdsustatud isikut ning 105 pensionäri, teatas Tallinna pressiteenistus. Represseeritute ja nendega võrdsustatud isikute maksuvabastuseks kulub kokku 15 139 krooni. Pensioni saajad saavad maamaksuvabastuse kuni 500 krooni ulatuses isiku kohta, kokku 50 365 krooni ulatuses.

Maamaksust võib kuni 500 krooni ulatuses vabastada riikliku pensionikindlustuse seaduse alusel pensioni saaja. Samuti võib samas ulatuses vabastada täielikult okupatsioonirežiimide poolt represseeritud isiku seaduse mõistes represseeritud ja represseeritutega võrdsustatud isikud, kelle kasutuses on elamumaa sihtotstarbega maatükk või selle mõtteline osa, kes ei saa maa kasutusõiguse alusel rendi- või üüritulu. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/260607/esileht/siseuudised/tallinn/268637.php

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus