iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tallinna kallid restoranid ägavad maksuvõlgades

Tallinna kallid restoranid ägavad maksuvõlgades

Rubriik: Äripäev

Hille Tressum kirjutab Äripäevas, et Tallinna prestiižsed restoranid on maksuametile võlgu sadu tuhandeid kroone. Suurim võlglane vaid mõni aasta tegutsenud ning Hõbelusika konkursi 2007. aasta parim restoran In Studio Vinum. Ettevõte maksuvõlg ulatub maksuameti võlgnike registri andmetel peaaegu miljoni kroonini.

Täpsemalt koosneb võlg 913 902kroonisest põhivõlast ja maksmata intressist. Riigile on üle kandmata nii käibe- kui sotsiaalmaks, kinnipeetud tulumaks, aga ka töötuskindlustusmaksed ning kohustusliku kogumispensioni makse.

Veinirestorani In Studio Vinum üks omanikest Risto-Pearu Koovit näitas üles ääretut ükskõiksust pea miljoni kroonise maksuvõla suhtes ja ütles, et ei oska seda kommenteerida. "Ei oska hetkeseisu kommenteerida, sest pole praegu Tallinnas, aga enam-vähem võib konstanteerida. Ise küsisite, ise juba vastasite," kostis Koovit vastuseks aripaev.ee küsimusele, kuidas on tekkinud 913 902kroonine maksuvõlg.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4023/uud_uudidx_402302.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus