iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tallinna ähvardab 17 miljoni euro suurune maksunõue

Tallinna ähvardab 17 miljoni euro suurune maksunõue

Rubriik: Raamatupidaja.ee

Priit Raudsepp kirjutab Raamatupidaja.ee-s, et Halduskohtu otsuse kohaselt on Tallinna müügimaks aktsiisikaupadele kohaldumise osas vastuolus Euroopa Liidu õigusega. Kui ka muus osas peaks kinnitust leidma müügimaksumääruse õigusvastasus, ähvardab Tallinna enam kui 17 miljoni euro suurune maksude tagastamine.

Müügimaksu kehtestamine Tallinnas on tekitanud palju poleemikat ning meelehärmi. Üheks põhjuseks on selle võimalik vastuolu nii põhiseaduse kui ka Euroopa Liidu õigusega. Probleemiks oli ka müügimaksumääruse ebaselgus ning sellest tulenev teadmatus.

Tasub vaid meenutada rosinasaia maksustamise problemaatikat, kui sisuliselt eeldati ka väikese keldrikaupluse pidajalt tollideklarandi teadmisi. Paraku kõlas toonane kriitika kui hüüdja hääl kõrbes.Loe edasi: http://www.raamatupidaja.ee/blog/2011/11/1/tallinna_ahvardab_uks_suuremaid_maksunoudeid

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus