iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tallinna abilinnapea: maamaksu tõstmisega ennetame hinnahüpet

Tallinna abilinnapea: maamaksu tõstmisega ennetame hinnahüpet

Rubriik: Postimees

Postimees Online`is kirjutatakse, et Tallinna abilinnapea Eha Võrgu sõnul saab linn maamaksumäära praeguse 2,5-kordse tõstmisega leevendada tulevikus maahinna tõusuga kaasnevat hinnahüpet, kui määra siis taas alandataks.

«Selleks, et järgmisest maa korralisest hindamisest tulenev maksutõus ei oleks vahetult pärast uut hindamist liiga hüppeline, on omavalitsustel võimalik maksutõusu hüppeid leevendada maksumäära tõstmisega kahe hindamise vahelisel perioodil,» ütles Võrk aripaev.ee lugejate küsimustele vastates. Samas on Võrgu sõnul omavalitsusel võimalus ka maamaksumäära alandada, kui riik kehtestab pärast korralise hindamise läbiviimist uued maahinnad ning viimasest tulenevad maamaksumäärad on liiga kõrged. Maamaksust laekuva täiendava raha kavatseb linn suunata Pirita, Merivälja ja Nõmme kanaliseerimiseks. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/071207/esileht/siseuudised/tallinn/300130.php Loe ka Äripäevast: „Võrk: maksutõusuga ennetame hinnahüpet“: http://www.aripaev.ee/3792/uud_uudidx_379201.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus