iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tallinn salastab isegi ristsõnad

Tallinn salastab isegi ristsõnad

Rubriik: Äripäev

Tallinna linna kodulehelt jaanuarikuiseid dokumente uurides ilmneb absurdne tõsiasi – linn on otsustanud salastada isegi ristsõnade koostamise ning Raekoja pragude parandamise, kirjutab Kaisa Gabral Äripäevas.

Maksumaksjate liidu juhatuse liikme Lasse Lehise sõnul võib sellise salastamise eesmärgiks olla pigem ametnike soov vältida ebameeldivaid küsimusi. „Ristsõnade puhul ma saan aru, et õigeid vastuseid võiks saladuses hoida niikaua, kui need näiteks järgmises lehenumbris avaldatakse. Muude näidete puhul ma ei näe mingit põhjust neid andmeid salastada. Ma oletan, et see on ametnike soov ennetada igasuguseid ebameeldivusi ja võimalikke lisaküsimusi, mis avalikustamine kaasa toob,“ kommenteeris Lehis.Loe täpsemalt Äripäevast: http://www.aripaev.ee/uudised/2015/01/26/tallinn-salastab-isegi-ristsonadTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus