iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tallinn sai Riigikohtus võidu rahandusministri üle

Tallinn sai Riigikohtus võidu rahandusministri üle

Rubriik: EML

Postimees Online kirjutab, et Tallinn sai Riigikohtus võidu vaidluses ahistavate raamatupidamise juhendite üle, mis muuhulgas piirasid linna võimalusi kooliremonte teha ning mille rahandusminister linnale kohustulikeks muutis.

Tallinna linn avaldab heameelt, et Riigikohus kõrvaldas linna osundatud põhiseadusevastase olukorra, kus rahandusministri määrusega kohustati omavalitsusi lähtuma raamatupidamise toimkonna juhenditest, mis ei ole õigusaktid. «Selle võiduga me tõestasime, et omavalitsused ei ole lihtsalt vaikiv osapool, kelle suhtes saab rakendada mis tahes piiranguid, vaid me soovime olla võrdväärsed partnerid, kellega asju arutatakse ning kelle vajadusi arvestatakse,» ütles Tallinna linnapea Edgar Savisaar. Loe täpsemalt: http://www.tallinnapostimees.ee/?id=59036 Tutvu Riigikohtu lahendiga: http://www.nc.ee/?id=11&tekst=RK/3-4-1-14-08Loe ka 14. oktoobri uudist: Riigikohus kontrollib raamatupidamiskorralduse põhiseaduspärasust: http://www.maksumaksjad.ee/modules/news/article.php?storyid=2025Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus