iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Tallinn arutab kodualuse maa maksust vabastamist

Tallinn arutab kodualuse maa maksust vabastamist

Rubriik: Delfi

Tallinna linnavolikogu eestseisus otsustas lülitada 21.augusti istungi päevakorda Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsiooni poolt algatatud eelnõu, mis kutsub riigikogu rahanduskomisjoni üles kaaluma seadusandlikke võimalusi kodu-aluse maa maamaksust vabastamiseks.

"Pealinna keskerakondlike juhtide poolt tallinlastele selle aasta algul lajatatud maksukirves on inimeste karistamine kodu omamise eest,” sõnas IRL fraktsiooni liige Indrek Raudne, teatas IRLi pressiesindaja. Ülemäärase maksutõusu kohta tõi Raudne näite, et kui halduskohtu tänasel istungil arutatud kaebuse esitaja maksis enne maamaksutõusu oma Kristiine kodu eest maamaksu veidi alla 3000 krooni aastas, siis nüüd juba üle 7000 krooni. „Maksu tõstmine korraga 250 protsenti on kuritegu maksumaksja suhtes,” märkis Raudne. Täna arutas Tallinna halduskohus esimest koduomaniku kaebust maamaksu tõstmise vastu.

Kokku on pealinna maamaksu tõstmise tühistamiseks esitatud üheksa kaebust. Loe täpsemalt: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=19602637&l=fplink

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus