iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Täiendused kodulehel – MTA selgitustaotlused ja muu maksualane kirjavahetus

Täiendused kodulehel – MTA selgitustaotlused ja muu maksualane kirjavahetus

Rubriik: EML

Täiendused kodulehel.

Rubriigis MAKSUINFO on avaldatud EML uuem kirjavahetus: Rahandusministeeriumile esitatud ettepanekud tulumaksuseaduse muutmise eelnõule, märgukiri seoses maksuseaduste selgituste ja juhenditega, küsimused ja vastused lähetuskulude ja isikliku sõiduauto hüvitise maksustamise kohta, ettepanekud raamatupidamisaruannete vormistamise muutmiseks ning kaebus Finantsinspektsioonile seoses eluasemelaenude kursivahedega.Lähemalt vt siit: http://www.maksumaksjad.ee/modules/AMS/index.php?storytopic=6Samuti on avaldatud kõik 2007. aastal suvel Maksu- ja Tolliametile saadetud maksualased selgitustaotlused koos vastustega. Kirjad on süstematiseeritud teemade kaupa.Lähemalt vt siit: http://www.maksumaksjad.ee/modules/AMS/index.php?storytopic=15

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus